Katılımcılarımız Belli Oldu

Gençler Geleceği Tasarlıyor yarışmamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyoruz.

Başvurularınız jüri üyelerimiz tarafından değerlendirildi ve Gençler Geleceği Tasarlıyor yarışmamıza ön değerlendirmeyi geçerek katılmaya hak kazanan takımlar belirlendi.

Yarışmamıza katılmaya hak kazanan tüm takımlara başarılar dileriz.

Gençler Geleceği Tasarlıyor yarışmamızın Ortaokul grubu katılımcı takım listesi

# TAKIM NUMARASI TAKIM ADI
1HACK08-013B TASARIM PROJE GRUBU
2HACK08-02Animasyonlar
3HACK08-03Atuqie
4HACK08-04Bilgeli Süper Kahramanlar
5HACK08-05Bilim Dehaları
6HACK08-06BLACK MAMBA
7HACK08-07BOLUTECH
8HACK08-08Çevreci Beyinler
9HACK08-09Çevreci Mucitler
10HACK08-10DED
11HACK08-11Doğayı Seviyoruz
12HACK08-12E.C.A. Maker
13HACK08-13ERROR 404
14HACK08-14Fırtına Kızlar
15HACK08-15FMV Master Makers
16HACK08-16Geleceğin Dehaları
17HACK08-17GELECEK İÇİN!
18HACK08-18Go to the healty life
19HACK08-19İTK JUNIOR HACKATHERS
20HACK08-20KİNG OFF THE ERA
21HACK08-21Master Tech
22HACK08-22Moderators
23HACK08-23NFO Design
24HACK08-24Papatya Takım
25HACK08-25PARADİGMA
26HACK08-26Profesyonel Üçlü
27HACK08-27Queens
28HACK08-28Robo Legs
29HACK08-29ROKETLER
30HACK08-30Saydam Maddeler
31HACK08-31Sedmelya
32HACK08-32Simurg
33HACK08-33Takımyıldızı
34HACK08-34TasarıMAYA
35HACK08-35TATİ
36HACK08-36Teachlab
37HACK08-37Tekno Çocuklar
38HACK08-38Tekno Sincap
39HACK08-39Teknolojinin 3 Hali
40HACK08-40TEK-ZDK
41HACK08-41The Synergy
42HACK08-42TinkerKid
43HACK08-43Tinkerlı
44HACK08-44TİNKERS
45HACK08-45Üç Yaprak
46HACK08-46Üretken Üçlü
47HACK08-47ÜST BEYİNLER
48HACK08-48Winners
49HACK08-49Yeşil Küp

Gençler Geleceği Tasarlıyor yarışmamızın Lise grubu katılımcı takım listesi

# TAKIM NUMARASI TAKIM ADI
1HACK09-013RENK
2HACK09-02ACF Yeşil Dokunuş
3HACK09-03Bilişim Gençleri
4HACK09-04ClouDesign
5HACK09-05DAB
6HACK09-06DATAGRAMS
7HACK09-07DHS Proje
8HACK09-08DİNAMİK TASARIMCILAR
9HACK09-09E3
10HACK09-10EcoTeam
11HACK09-11ECOTHON
12HACK09-12Ekotopya
13HACK09-13ESCALATION
14HACK09-14Fibers
15HACK09-15Gecekondular Hayat Buluyor
16HACK09-16Hygieia
17HACK09-17InAR
18HACK09-18line0
19HACK09-19Mergen_Tech
20HACK09-20NFL
21HACK09-21Optimum
22HACK09-22ÖFA TEKNOLOJİ
23HACK09-23RoboTeam
24HACK09-24SERENDİPİTY
25HACK09-25Sneaky Snakes
26HACK09-26Su Koruyucuları
27HACK09-27Susallar
28HACK09-28Sürdürülebilir Denge
29HACK09-29Sürdürülebilir Gençlik Projesi
30HACK09-30TEAM GEVGEV
31HACK09-31Titania
32HACK09-32TOMRUK
33HACK09-33Unity
34HACK09-34VE-ECO
35HACK09-35Yeni Nesil Atael
36HACK09-36Yeşil Şehir
37HACK09-37yıldızlar

Gençler Geleceği Tasarlıyor yarışmamızın Üniversite grubu katılımcı takım listesi

# TAKIM NUMARASI TAKIM ADI
1HACK10-012+1
2HACK10-02AKYILDIZ
3HACK10-03AQUA
4HACK10-04Bakırçay EEM
5HACK10-05BESAS
6HACK10-06Chosen Ones
7HACK10-07Devotion to Green
8HACK10-08Distorted Cubes
9HACK10-09FKARCH
10HACK10-10Gaea
11HACK10-11Geleceğin Elçileri
12HACK10-12GENÇ STEM
13HACK10-13Grup Oksijen
14HACK10-14Güzel ülkem
15HACK10-15Innovative Engineering
16HACK10-16Kurbağalar
17HACK10-17Logos
18HACK10-18Maviler
19HACK10-19Mech2Future
20HACK10-20Muyanu
21HACK10-21No name no game
22HACK10-22ODE
23HACK10-23On B!r
24HACK10-24Otonoloji
25HACK10-25Polpo
26HACK10-26Prizma
27HACK10-27PsychoEngteam
28HACK10-28RECYCLING THE FUTURE
29HACK10-29Smart Carbon
30HACK10-30SU YATIRIMCILARI
31HACK10-31ŞEHİR TASARIMCILARI
32HACK10-32TEAM BAMFER
33HACK10-33TEKNOBİL
34HACK10-34YAZ
35HACK10-35Yeni Düzen